m
Loader image
Loader image
Back to Top
 

Blog

MIA Online’ı Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edin!

Dünyanın birçok bölgesinden oyuncuya sahip olmakla beraber, yüzde 100 Türkçe dil seçeneği sunan MIA Online, oyun içerisindeki farklı MMORPG mekanikleriyle oyuncuları keyifli bir macera için bir araya getiriyor. Cubinet Interactive’in Türkiye’deki ikinci oyunu olan MIA Online’ın, Türk oyuncusu ile olan iletişimini de artırmak amacıyla Facebook, Twitter ve Instagram sayfaları aktif.

Oyuncular bu sosyal medya hesapları ile hem oyun hakkında gelişmelerden sürekli haberdar olacak ve aklına takılan soruları buradan iletebilecekler. Aynı zamanda MMORPG oyunlarının vazgeçilmez bir sistemi olan Lonca sistemine de sahip olan MIA Online’da oyuncular bu sosyal medya hesapları üzerinden yeni arkadaşlıklar da kurabilecekler.

Türkiye’de neredeyse her oyuncunun bir ucundan mutlaka tuttuğu MMORPG oyun türü, mobil oyunlar arasında da büyük kitlelere hitap ederek varlığını sürdürüyor. Bu noktada MIA Online; sağladığı devasa açık dünya, uçan binekler, oldukça fazla silah, ekipman çeşitliliği ile oyunculara keyifli bir oyun deneyimi yaşatıyor.

MIA Online, oyunculara heyecan dolu savaş deneyimleri, farklı dövüş mekanikleri ve online bir oyun olmasının getirdiği güzel arkadaşlıkları fazlasıyla yaşatacak.

Son güncellemeleri takip etmek için MIA Online Türkiye’nin Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını takip edebilirsiniz.