m
Loader image
Loader image
Back to Top
 

Blog

MIA Online Türkçe MMORPG Oyuncularına Kavuşuyor!

Mobil MMORPG oyuncularının uzun süredir beklediği MIA Online macerasının başlamasına sayılı günler kaldı. Oyunun Asya bölgesindeki piyasaya sürülüşüyle binlerce oyuncunun ilgisini çeken oyun, Türkiye’deki çıkışı için tüm hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Kendine özgü oynanış özellikleri, karakter sınıfları, uçan binekleri, PVP/PVE mücadeleleri ve daha önce hiçbir MMORPG oyununda görülmemiş Yüzük Sistemi ile rakipleri arasındaki yerini ayrı tutuyor. Mobil MMORPG oyun türüne yeni bir soluk getiren oyunun sadece hikâye anlatımı ve gidişatı kendi başına oyuncuları kendine bağlarken, PVP ve PVE savaşları serüvene daha da heyecan katıyor. Oyuncuların kendi Uluslarının bayrağını göklerde dalgalandırmak için omuz omuza çarpıştığı saatler süren Ulus Savaşları içi yerlerinizi alın, MIA Online Türkiye’ye geliyor! Müttefiklerinizi toplayın, düşman uluslara karşı elde ettiğiniz zaferlerle hükmünüzü sürdürün, ulusunuzun bayrağı göklerde dalgalansın!

Çok oyunculu özellikleri esas alan MIA Online, Çin’de geliştirilip tüm dünyada yayınlanıyor. Oyuna başladığınızda karşınıza seçmeniz üzere 6 sınıf sunuluyor; Korucu, Suikastçi, Melodist, Şövalye, Cengaver ve Mistik. Her oyuncunun kendi MMORPG tarzına göre alabileceği başlangıç karakterleri ayrıca oldukça geniş bir karakter kişiselleştirme ekranı sunuyor. Karakterinizi tepeden tırnağa özel olarak kişiselleştirebiliyorsunuz.

Her MMORPG’de olduğu gibi loncalar da maceranın önemli bir kısmını oluşturuyor. Maksimum 40 kişilik loncalar oluşturabilir ve mevcut loncalara katılabilirsiniz. Lonca müttefiklerinizle zindanlara girebilir, dünya BOSS’larına karşı beraber mücadele edebilirsiniz.

Dahası ve gelişmeler için MIA Online’ı takipte kalın!