m
Loader image
Loader image
Back to Top
 

Blog

Mobil MMORPG Oyunu MIA Online Websitesi Yayında!

Çıkışıyla birlikte mobil MMORPG dünyasında iz bırakan MIA Online’nin Türkiye resmi sitesi yayında. MIA online hakkında güncelleme notları, indirim haberleri, etkinlikler ve diğer bütün haberleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

MIA Online Hakkında

MMORPG PvP savaşlarında boy göster, müttefiklerinle MIA dünyasında omuz omuza mücadele et!

Mobil MMORPG oyun türünün adı MIA Online ile yeniden yazılıyor. Areanalarda ulusunuzdan oyuncular ve lonca müttefiklerinizle birlikte düşman birliklerine karşı savaşacaksınız. Destansı Dünya BOSS’ları, benzersiz Yüzük Sistemi, efsanevi Uçan Binekler, ardı arkası kesilmeyen çok oyunculu PvP Savaşları ve dahası için hemen indir, maceraya atıl!

 

MIA Online Oyun Özellikleri

DİĞER ULUSLARA KARŞI PvP SAVAŞLARI Müttefiklerinizi toplayın, düşman uluslara karşı elde ettiğiniz zaferlerle hükmünüzü sürdürün, ulusunuzun bayrağı göklerde dalgalansın!

 

YÜZÜK SİSTEMİ İLE GÜCÜNÜZÜN DORUKLARINI YAŞAYIN Krallıkların kadim BOSS’larını yenerek yüzüklerin kilidini açın, her zaferinizle daha da güçlenin.

 

 BÜYÜLEYİCİ 3D AÇIK DÜNYA MIA dünyasının eşsiz manzaralarıyla efsanevi yaratıklara ve büyüleyici doğasına kapılın.

 

PvP ve PvE MODLARI Açık dünyanın dört bir yanından efsanevi düşmanlara, epik BOSS’lara ve rekabetçi oyunculara meydan okuyun!

 

 FARKLI KARAKTER STATÜLERİ VE BECERİLERİ Tam potansiyelinizi açığa çıkarın, MIA Online dünyası oyuncuları arasındaki yerinizi alın ve gücünüzü ispatlayın.

 

SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE  Orta Dünya kültürünün 3 boyutlu, gerçekçi, gizemli ve açık dünyasının tadını çıkarın!